Serwis radiostacji profesjonalnych i amatorskich

BARDZO PRZEPRASZAMY, ALE DO ODWOŁANIA, NIE PRZYJMUJEMY SPRZĘTU DO NAPRAWY.

 

Od 2000-go roku świadczymy usługi serwisowe sprzętu radiokomunikacyjnego - profesjonalnego i amatorskiego. W naszym laboratorium serwisowym w Ostrowcu Świętokrzyskim „kolejne życie” uzyskało już kilkaset Waszych radiostacji. Usługi świadczymy fachowo, szybko i solidnie, udzielając na wykonane naprawy trzymiesięcznej gwarancji. Na życzenie wystawiamy faktury VAT na wykonane prace.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • naprawy sprzętu amatorskiego ICOM, YAESU, KENWOOD i innych,
  • ekspertyzy techniczne sprzętu,
  • strojenie, modyfikacje, przeróbki transceiverów, również tych najstarszych,
  • naprawy wzmacniaczy, tunerów, reflektometrów i innego osprzętu związanego z naszym hobby.

NIE NAPRAWIAMY RADIOSTACJI PRZENOŚNYCH (POPULARNYCH "RĘCZNIAKÓW").

Preferujemy dostarczanie sprzętu do naprawy poprzez kurierów firm przewozowych, po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub drogą mailową. Kontakt z nami pod telefonem  505 007 760 lub via e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres do wysyłki:

RJK-Radiotechnika

ul. Sienkiewicza 160B

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wraz ze sprzętem należy przesłać wypełnioną KARTĘ NAPRAWY, zawierającą dane kontaktowe (telefon i adres wysyłkowy) oraz listę uszkodzeń do naprawy. Przypominam o dostarczeniu wraz ze sprzętem: kabla zasilającego i mikrofonu. Oczywiście proszę o solidne zapakowanie sprzętu, jeśli posiadacie, to w fabryczne opakowanie. Jeśli radio było wcześniej naprawiane, prosimy o krótki opis poprzedniego uszkodzenia i jeśli to możliwe sposobu naprawy. Po otrzymaniu przesyłki potwierdzamy telefonicznie jej otrzymanie. Po wstępnej diagnozie konsultujemy sposób naprawy i przewidywane koszty. Naprawiony sprzęt odsyłamy niezwłocznie po dokonaniu zapłaty za usługę na konto firmy:

RJK-Radiotechnika 

33 1140 2004 0000 3602 7559 7330

Koszt naprawy powiększony zostanie o cenę powrotnej przesyłki kurierskiej – około 30 zł.

Po uprzednim umówieniu się, możliwe naprawy „od ręki” po dostarczeniu nam sprzętu osobiście przez właściciela. Oczywiście dotyczy to standardowych uszkodzeń, których usunięcie możemy z dużym prawdopodobieństwem zagwarantować w ciągu kilku godzin. W obecności właściciela sprawdzimy wtedy wszystkie parametry radia na przyrządach pomiarowych oraz w razie potrzeby – również praktycznie po podłączeniu do anten.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy rozsądne ceny i fachową obsługę. Dla stałych klientów oczywiście atrakcyjne zniżki.

Do pobrania: